Závitník sadový HSS M8x1,25 sada FACOM 227.8X125T3
Neohodnoceno
Značka: FACOM
227.8X125T3 Facom Závitník sadový HSS M8x1,25 sada stupeň I,II,III
Dostupnost 7-10 dní
Kód: 227.8X125T3
Neohodnoceno
Značka: FACOM
227.5X80T3
Materiál: HSS - výkonná rychlořezná ocel
Stupeň: 1, 2,3
Počet kusů v sadě: 3
Technické parametry:
d1: 8 mm
d2: 6,3 mm
L: 72 mm
L1: 1,25 mm