Úsečová rašple 250mm FACOM RAB.DRDMD250EMA
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: FACOM
RAB.DRDMD250EMA Facom Úsečová rašple 250mm
Neohodnoceno
Značka: FACOM
Úsečová rašple
Ergonomická rukojeť z umělé hmoty, odolná proti rozpouštědlům v dílně
Určeno pro měkké materiály, hliník, olovo, plast nebo dřevo.
Délka 250 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pilníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 3148518604819 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Pila na kov 300mm FACOM 601
Průměrné hodnocení produktu je 2,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
(–17 %)
Podobné produkty
Pilník dílenský plochý 200mm Sek 1 Tona Expert E020603
Skladem
(1 ks)
(–11 %)